I´m not little good girl. Just friendly reminder.

1. february 2014 at 18:44 | Betty |  Ze života..
Hi, ladies! Pololetní prázdniny jsou pryč, sobota se taky chílí ke konci a já už se modlím, aby bylo zase to přiblbé pondělí. Sice je to otravnej den, ale aspoň zas uvidím ty moje girls :D. Ne, že by mi ty jejich ksichty chyběly :P, ale tak nějak se na ně těším. Ale pst!
Upřímně jsem si včerejší i dnešní den řádně užila. Včera jsme měli Directioners sraz :D, bylo to naprosto dokonalý, musím říct, že jsem konečně našla lidi, co jsou stejně švihlý jako já. Mám spoustu zážitků, takže než bych vám je sem všechny vypsala, hrozně by to trvalo... přidám aspoň photo :3
Upřímně se sama sobě divím, že jsem tam šla. Sama. Znala jsem jen jednu holku, tu jsem viděla jednou v životě, ale i tak jsem tam prostě dobrovolně přišla, ačkoliv setkání s cizími lidmi jsou mojí noční můrou :D. Překonávám se. A překvapuji naráz.
Dneska jsme měli trénink na půlnoční vystoupko. Ano, všechno se nechává na poslední chvíli, ale docela jsme to doladili, tak nám držte palce, ať to hezky odžonglujem :D. Hlavně mně. Jsem děsný trdlo! A jelikož byla venku fakt ukrutná zima, zašly jsme si s kámoškou na čokošku a banánovonutellový tousty (ať žije Harold, král banánů a dnešní oslavenec!!! Love ya, babe :3!). Což považuju za super odreagování, poněvadž si poslední dobou uvědomuju, že není moc lidí, co by byli ochotní jen tak se mnou někam zajít... mimo školu...
Mimochodem - je mi patnáct. Ano, už víc než měsíc, milí rodičové. To je takovej problém nechat mě jít s dalšíma třema MLADŠÍMA holkama o půl desátý večer pěšky někam, kde na nás čekají NORMÁLNÍ ZODPOVĚDNÍ DOSPĚLÝ LIDI? Hm? Vždyť je to kousek! Ano, mluvím o srazu na to půlnoční vystoupko. Svoje rodiče fakt lovuju, ale za tohle bych trhala hlavy... ano, samozřejmě, tatínku, pojedu autem, aby mě náhodou někdo nepřepadl a neznásilnil. Jako by bylo proč.
Takže možná i proto jsem udělala to, co jsem udělala :3. Jindy bych si to pravděpodobně rozmyslela a kašlala na to, ale teď jsem byla tak naštvaná, že jsem měla chuť vykoupit veškerý e-shopy, co existují :D. Objednala jsem si čepkuuuu! I když čepice ze srdce nenávidím :´D. Víte co, udělala jsem krok typu I´M A BIG GIRL, BITCHES! a jsem na sebe náležitě pyšná. Utrácení mi prostě jde. A jen já si můžu koupit čepici na začátku února... ale je asdfghjkl!

Tak se tu mějte, babes, musím jít, mám ještě spoustu práce... :P
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Caroline Caroline | Web | 1. february 2014 at 22:27 | React

Ahoj,krásný článek i blog! Achjo a já sraz Directioners PROŠVIHLA! Ale díky tobě vím co se tam tak nějak dělo. Krásný večer. :)

2 Abigail Abigail | Web | 2. february 2014 at 21:32 | React

Super článek, i když One direction, no není to moje liga, ale nijak mi nevadí a to s rodiči znám =)

3 Terka Terka | Web | 5. february 2014 at 17:24 | React

co se týče mě one directiner nesnáším,možná jejich hudba je originální ale mě se nelíbí,ale to je věc názoru ne?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama