Nej prázdninový dny :*

14. august 2013 at 22:36 | Betty, Joelly, Bella |  Živočišný uhlí
Ahoja :), tady Betty! Je mi moc líto, jestli jsem teď možná zkazila Belle radost (I´m sorry! :) ), ale zjevně o tenhle článek zas tak moc nestojíš :P, nic ve zlým!!
Takže jsem se do toho dal já! Toš ;) ... už je to tak dva týdny, co jsme byly s Bellou u Joelly doma. A bylo to naprosto legendární, jako vždycky!!! Byly jsme tam od pondělí do středy a hned jak jsme přijely, přišla řada na rumík s kofolou :DD (poučení č.1 - nikdy nekonzumujte rum jako první jídlo a pití dne!). Zkoukly jsme pár filmů, no prostě pohodička!
První noc byla poměrně silná bouřka, ale druhou už jsme spaly ve stanu :3, pro mě s Bellou to bylo SPOLEČNÉ POPRVÉ, takže prostě zapamatování hodná událost, to si pište :D! Vlastně celá ta okupace domu Joellyných rodičů probíhala naprosto skvěle, za což jim musíme poděkovat, byly naprosto v pohodě (poučení č.2 - i těstoviny se dají jíst tři dny za sebou!)!
Rum nakonec "mírně ubyl", tudíž se to Joelly rozhla radikálně řešit (poučení č.3 - nikdy flašku rumu nedolévejte vodou!). Zkrátka - byl to docela hnus, prostě slabota :D. Pak jsme ještě jen tak z lahve ochutnávaly něco kávovýho (poučení č.4 - pamatujte si názvy tvrdého alkoholu, který pijete!), to taky nebylo nejhorší.
Další detaily už nechám na tobě, Bello!
No, prostě to byl super zážitek a navíc i s videem pro vás :3
(mimochodem - toto je stej článek :333333)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Aňulí Aňulí | Email | Web | 15. august 2013 at 9:29 | React

Dobré poučení!;D
A make-up... to abych taky vyzkoušela:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama