Téma týdne: "...?"

2. may 2013 at 19:21 | Betty |  Témata týdne
Tak konečně nějaké zajímavé téma týdne :)! Protože otazník je můj velký miláček a všechno o co se zajímám musí končit nejasnou otázkou! A proto si teď položím konkrétní otázku ;):
PROČ NIC NEUMÍM? ČÍM JSEM BYLA V MINULÉM ŽIVOTĚ?
Vím, že na minulé životy se moc nevěří. Tedy pokud nejste buddhisté a nebo já :D! Ale když to tak vezmu...jsem zvláštní. Miluji tajemno, záhady, vesmír, mimozemšťany, duchy, horory zajímám se o cestování časem, druhou světovou válku,...je toho spousta a řekla bych, že každý člověk nemá zrovna takovéhle zájmy. A teď si představte, že se vám do momentálního života promítá nějaký zážitek z toho minulého. To znamená například, že pokud jste se v minulém životě utopili, nyní se můžete panicky bát vody. Nebo jste byli atomovým fyzikem a dnes vá jde abnormálně dobře vše okolo tohoto tématu! A nebo naopak, kdo ví! Třeba se vody nemůžete nabažit a máte problém zapamatovat si i jak vypadá model atomu.
Pokud vy něvěříte, že něco jako minulý život je a už vůbec vám neleze do hlavy, že by si třeba děti mohli zvolit své vlastní rodiče, přečtěte si knížku Most času - a možná uvěříte...
A teď ke mně. Čím jsem tedy byla já?
Ufolog? Záhadolog? Spisovatelka fantasy knih unesená mimozemšťany? Jak ráda bych si vzpomněla...! Závidím těm, kteří to dokáží! Kdo by nechtěl? Třeba je váš minulý život budoucností! Čas přeci nemusí nic znamenat... :)
Zdravím a popřemýšlejte o svém minulém životě :D! Betty
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Chtěli by jste další ulítlé video adminek? :)

Jasně :D
Je mi to jedno!
Ne!!

Comments

1 Beatricia Beatricia | Web | 2. may 2013 at 19:59 | React

To je velice zajímavá otázka. Výborně jsi pojala Téma týdne s otazníkem. Já osobně na reinkarnaci nevěřím. :-)

2 Beatricia Beatricia | Web | 3. may 2013 at 6:22 | React

Děkuji ti za moc hezký potěšující komentář. Zlati, ta grafika je nesnadná záležitost; vyžaduje velkou trpělivost a pevné nervy. A často se nedaří. Chce to začít s jednoduchými úkony. Držím ti palce. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama