Keep it real

3. may 2013 at 20:28 | Bella |  Ze života..
Zdravim.
Jo Betty, fakt díky. :* No, dneska jsem měla v plánu napsat článek, ale ten mi už vyfoukla Betty, takže to vypadá, že sem asi zase dám jenom nějakou tu anketku. Předtím bych se ale ještě přecijen chtěla vrátit k předešlému článku.
Omlouvám se, jestli vás to nezajímá. Ani se vám nedivím a je mi jasný, jestli teď protáčíte očima (bulvama, jak říkám já), ale dneska jsem byla tak vytočená, že to chvilkama vypadalo, že si na mě holky budou moct vyzkoušet první pomoc. ;)
Takže jen menší vzkaz pro Š.: Je sice hezký, že o mě a holkách píšeš, že jsem neoriginální krávy chovající se jako barbíny a ještě se nás celkem trapně snažíš rozeštvat, tím, že 'jen tak náhodu' napíšeš, že se mezi sebou navzájem pomlouváme. No, myslela jsem si, že máš na víc. Klidně si o mě mysli co chceš, mně je to bublifuk, ale laskavě si vymysli i něco jinýho, meleš totiž to samý pořád a pařád dokola a už je to celkem nuda.

Pokud je tu někdo z vás pisálek píšící jednorázovky, mám tu pro vás téma: Chudinka, co se řeže, svou plánovanou sebevraždu hází na svou tehdy nejlepší kamarádku, o všech říká, jaký to jsou bárbíny, ale když se jí to hodí, začne s tím, že si začínají rozumnět a že se s ní dá bavit i o něčem jiným než o oblíkání a začne vypichovat její dokonalou postavu.
Uf, tak už jsem si 'vylila srdíčko' a budu zase normální, takže jestli vás to nezajímalo a přelítli jste to, tak od teď už zase můžete začít číst. ;))

Tady je ta slíbená anketa. ;) Kde by jste chtěli žít nebo zůstat na delší dobu?? Za me rozhodně New York. ♥
Fotka: -b.
Tak se mějte a pište, pište. ;)
Your Bella

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Chtěli by jste další ulítlé video adminek? :)

Jasně :D
Je mi to jedno!
Ne!!

Comments

1 Allys♥Cook Allys♥Cook | Web | 3. may 2013 at 23:28 | React

děkuji moc za pochvalu :) i s desingnem, no já mám stejně svou hlavu ^^ ale třeba by mi něco pomohlo.:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama